HOME > MARKI

YU-BE

Był rok 1957, kiedy młody farmaceuta Yoshikiyo Nowatari po raz pierwszy zaprezentował w Japonii swój słynny krem nawilżający. Jego dzieło było zainspirowane kobietą, która cierpiała z powodu przewlekłej suchości skóry. Stosowała produkty oparte na wazelinie, które nie dość, że były tłuste i ciężkie, to nie przynosiły ulgi w jej cierpieniu. Korzystając z wiedzy naukowców - chemików i przy zastosowaniu specjalnego procesu produkcyjnego, stworzył produkt nawilżający na bazie niskocząsteczkowej gliceryny. Ten wyjątkowy preparat do tej pory jest najlepiej sprzedającym się kremem w Japonii stosowanym w leczeniu suchej skóry.

Kosmetyki YU-BE przeznaczone są dla osób cierpiących z powodu suchej skóry lub spierzchniętych łokci czy pięt. Kierowane są też dla osób, które po prostu potrzebują skutecznego nawilżenia skóry. Produkty YU-BE mogą być stosowane z powodzeniem o każdej porze roku, również po opalaniu i w okresie zimowym, kiedy skóra szczególnie potrzebuje głębokiego nawilżenia.

Od 1957 roku minęło już ponad 45 lat, odkąd Pan Nowatari sprzedaje swój nawilżający krem terapeutyczny. Uwielbiany przez pokolenia Japończyków, teraz może zostać doceniony przez wymagających polskich konsumentów.

 
 

BEAUTY FROM THE HEART OF JAPAN

  • 2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone | SHIROI.pl